لوله اتشخوار

لوله اتشخوار به لوله هایی گفته می شود که جنس آلیاژ آنها به گونه ای است که توانایی عبور دادن مایع یا گاز از خود را در حرارتهای بسیار بالا دارند. از لوله اتشخوار در ساخت دیگهای بخار ،مبدلهای حرارتی برای منابع تحت فشار و هر جا که فشار و حرارت با هم توام شود می توان استفاده کرد.برای جوشکاری لوله اتشخوار عملیات حرارتی بعد از جوشکاری باید در درجه حرارت ۵۲۰ تا ۶۰۰ درجه سانتی گراد و به مدت ۱۵ دقیقه انجام شود.

درجه حرارت در لوله های اتشخوار ۴۵۰ درجه سانتی گراد و فشار مایع به ۳۲ اتمسفر برای لوله های با قطر ۶۴ میلیمتر به بالا و حداقل ۸۰ اتمسفر برای لوله های با قطر کمتر از آن می رسد.

برای تولید لوله های اتشخوار یا لوله بویلری در انتخاب مواد مختلف مانند 304، 304L و دیگر موارد و به عنوان استانداردهای ASTM در نظر گرفته می شود. این لوله ها ی اتشخوار را می توانید با انتخاب های مختلف قطر بیرونی تا 127 میلیمتر و همچنین گزینه های مختلف ضخامت سفارش دهید.یکی دیگر از آپشن های خرید لوله اتشخوار ازما تعیین برخی از ویژگی های آن شامل انتخاب طول های مختلف لوله اتشخوار است. لوله های اتشخوار را جهت خرید انبوه می توان برای انجام آزمون های گسترده مانند بازرسی اولتراسونیک، بازرسی اشعه ایکس و ... برای اطمینان از رعایت استانداردهای تعریف شده؛ پیدا کردن مناسب در برنامه های کاربردی مانند صنایع شیمیایی، مبدل حرارتی، نفت؛ مقاومت به درجه حرارت بالا و .... مورد آزمایش قرار داد.
 "تمام نرخ های لوله اتشخوار ذکر شده در وب سایت ممکن است بسته به شرایط موجود و سناریوی بازار متغیر باشد"
برای دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید

تماس با ما

02122382188
02122382429
آدرس ایمیل: info@st35.ir
t8.jpg
t4.jpg
© آبان 96-کلیه حقوق متعلق به شركت بازرگانى فولاد الياژى ايران می باشد. طراحی سایت . |سمیرا بزرگ عقیده